VĚRA KOPTÁKOVÁ

Kadeřnictví Uherský Brod, Uherské Hradiště, Luhačovice
Kompletní kadeřnické služby s produkty firmy FRAMESI

 

UPOZORNĚNÍ

V termínu 15.12. 2023 - 15.1. 2024 bude  z důvodu

DOVOLENÉ    ZAVŘENO

box2

Profesionální styling

Se stylingem BY vlasy zformujete do požadovaného účesu, současně zachováte jejich přirozený vzhled a snadnou rozčesatelnost......
box1

Kolekce jaro/léto 2016

Manuální zručnost se opět dostává do popředí jako tradiční hodnota: antické dekorace a výšivky se využívají současně s novými technikami, které umožňují vytváření neobyčejných efektů.....
box3

Morphosis - ošetření vlasů

Ošetření vlasů a vlasové pokožky MORPHOSIS
Inovovaná linie oblíbené péče o vlasy řeší potřeby všech typů vlasů a vlasové pokožky. Morphosis kombinuje výtažky z přírodních darů Středomoří ......
 

Kadeřnictví Věra Koptáková

Kadeřnictví Uherský Brod - Věra Koptáková nabízí kompletní kadeřnické služby, trvalou a vyrovnání vlasů, styling, regeneraci a ošetření vlasů. Pracujeme výhradně s produkty italské značky FRAMESI. Používáme profesionální barvicí a odbarvovací přípravky, DECOLOR. To vše v pohodlí a komfortu v našem salonu. Pokud jste z Uherského Brodu, Uherského Hradiště, Zlína nebo Luhačovic navštivte nás.


Nabídka kadeřnictví Uherský Brod Věra Koptáková:

NOVINKA RESTUCTURE

PRO SILNĚ POŠKOZENÉ VLASY
 

Suché, splihlé, matné, těžko rozčesatelné vlasy i s velmi silně poškozenou strukturou.

VHODNÉ ŘEŠENÍ

Extrémně silná regenerace a rekonstrukce všech částí poškozených vlasů, obnovení pružnosti, síly, lesku a ovladatelnosti vlasů. Ošetření se provádí POUZE v kadeřnických salonech Framesi.

NÁŠ RECEPT

Morphosis Restructure

  • regenerace všech částí poškozených vlasů
  • obnovení síly vlasového vlákna, měkkosti, lesku a rozčesatelnosti vlasů
  • ošetření je díky kyselému pH vhodné na všechny typy vlasů, i na rovné vlasy nebo vlasy po barvení
  • maximální efektivita a profesionalita ošetření

KLÍČOVÁ AKTIVNÍ LÁTKA

Kolagen získaný z mořských řas, křemík, bílkoviny z perel.

 

Kadeřnictví:

  • svatební účes
  • společenský účes
  • vlasovou kosmetiku italské značky FRAMESI
  • vlasové doplňky

    

Framesi je italská profesionální vlasová kosmetika, oblíbená po celém světě. Pracují s ní kadeřníci ve více než 90 zemích světa. I naše kadeřnictví si vybralo tuto značku a stali jsme se tak součástí magického světa barev a stylingu Framesi, což vám přináší jistotu několika výhod:

KVALITU PRODUKTŮ DENNĚ OVĚŘUJEME MY, KADEŘNÍCI

Značka Framesi, se kterou náš salon pracuje, se věnuje výhradně kosmetice profesionální. Její produkce je založena na faktu, že s ní pracují vzdělaní odborníci. Může se tedy vyhýbat multifunkčním výrobkům a orientovat na řešení konkrétních požadavků vlasů a vlasové pokožky. Vzhledem k tomu, že kosmetiku opakovaně a denně používáme v kadeřnickém salonu při naší práci, MUSÍ mít vysokou kvalitu a funkčnost.

Co to pro vás znamená? S výběrem kosmetiky pro péči o vaše vlasy vám rádi poradíme, získáte tak pro vás vhodný a účinný produkt a ušetříte čas a peníze.

Profesionální kosmetické produkty Framesi NELZE zakoupit jinde než v kadeřnických salonech.

..KVALITA

Veškeré výrobky mají ověřenou kvalitu, účinnost a bezpečnost, a to díky sérii 65 přísných testů prováděných u každého nového výrobku. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty, žádné testy na zvířatech a především velký respekt ke zdraví vlasů.

…MÓDA

Framesi pečlivě sleduje módní trendy. Díky tomu vám dvakrát ročně nabízíme nejnovější kolekce účesů ve 3 odlišných stylech. Pravidelně se účastníme seminářů zaměřených na tyto trendové kolekce, kde si osvojujeme nové styly účesů, způsoby střihů, barvení i stylingu. Účastníme se i mezinárodních stáží.

Pomůžeme vám vybrat vhodný typ účesu, barvu a styling, povedeme vás při změně vaší image v souladu s aktuálními trendy ve světě.

…TRADICE

Značka Framesi byla založena v roce 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Více než 65 let zkušeností se odráží v poskytovaném servisu, kvalitě a účinnosti produktů.

Uveďte prosím e-mailovou adresu svého účtu, na tuto adresu vám bude zaslán ověřovací kód. Po obdržení ověřovacího kódu si budete moci zvolit nové heslo.

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.